343744-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, ingenjörs- och mätningstjänster – Programövergripande projektledare produktionssamordning inom program Ostlänken
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProgramövergripande projektledare produktionssamordning inom program Ostlänken
BeskrivningProgramövergripande projektledare produktionssamordning inom program Ostlänken
Intern identifierareKOM-420752
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71250000 Arkitekt-, ingenjörs- och mätningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71541000 Byggteknisk projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareProgramövergripande projektledare produktionssamordning inom program Ostlänken