343797-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Regional blockad samt Centrala infarter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRegional blockad samt Centrala infarter
BeskrivningUpphandling av Perifer nervblockad samt cvk, kuffad, barn. Huvudavtalet Regional anestesi och centrala infarter.
Intern identifierareRS 2024-05858
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar, 33170000 Anestesi och återupplivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000