34380-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Tjänst för tillväxt och jobbskapande
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTjänst för tillväxt och jobbskapande
BeskrivningUpphandling av tjänst för tillväxt och jobbskapande likt tillväxtinitiativet i bland annat Upplands Väsby och Nyköping.
Intern identifierare2023-123
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000