343811-2016 - PlaneringSverige-Göteborg: Reparation och underhåll
Förhandsmeddelande
Byggentreprenader
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Takrenovering LTU.
II.2.
Typ av upphandling och plats för byggentreprenad
Huvudplats för byggentreprenad: Sverige.
SE Sverige