2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anpassning av befintligt tvätteri på Anstalten Skogome
Beskrivning: Anpassning av befintligt tvätteri på anstalten Skogome.
Intern identifierare: 2026-12506
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42716100 Tvättanläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000