343843-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Busskurer – Väderskydd och övrig utrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVäderskydd och övrig utrustning
BeskrivningUpphandling av väderskydd och övrig utrustning för Skånetrafiken
Intern identifierare62/2025
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44212321 Busskurer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000