34393-2024 - Resultat
Sverige – Allriskförsäkringar för byggsektorn – Försäkringsupphandling Göteborg Energi AB
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsupphandling Göteborg Energi AB
BeskrivningFörsäkringsupphandling avseende Projektförsäkring för Rya Biokraftvärme
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66513200 Allriskförsäkringar för byggsektorn
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörsäkringsupphandling Göteborg Energi AB