Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lekplatsutrustning
Referensnummer: TN 2017/2206
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 37535200 Lekplatsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av klätterställningar, ruschkanor, gungställningar och gungor,
Fjädergungor mm.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 6 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 37535200 Lekplatsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen