2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikationsoperatör
Beskrivning: Upphandling Tjänstekoncession Kommunikationsoperatör.
Intern identifierare: 24/31
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72400000 Internettjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del