343976-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Lokalvård till Marinmuseum i Karlskrona
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård till Marinmuseum i Karlskrona
BeskrivningLokalvård till Marinmuseum beläget i Karlskrona.
Intern identifierare2.4- 2025-946
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911200 Städning av byggnader, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerella krav
Intern identifierare1656551
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKrav på leverantör
Intern identifierare1656552
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKravspecifikation
Intern identifierare1671126
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelAnbudsutvärdering
Intern identifierare1671125