2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Infrastruktur Lummerhöjden
Beskrivning: Frågor inför upphandling av infrastruktur på område Lummerhöjden i Leksand
Intern identifierare: 24/35
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete