2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Arbetspsykologiska tester inför rekrytering
Beskrivning: Länsstyrelsen Västra Götaland inbjuder till att lämna information och synpunkter genom denna RFI (Request for information) gällande kommande ramavtalsupphandling av Arbetspsykologiska tester vid rekrytering. RFIn är inte en anbudsförfrågan utan syftar till att inhämta information från marknaden. Den förpliktar inte Länsstyrelsen eller svarslämnaren i något avseende.
Intern identifierare: 112-xxxx-2026
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
Ytterligare klassificering (cpv): 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning