344087-2023 - ÄndringSverige-Kristianstad: Kirurgiska instrument
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vitrektomi utrustning till Ögon operation, SUS Lund
Referensnummer: 2023-O000069
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33169000 Kirurgiska instrument
II.1.4.
Kort beskrivning
Vitrektomiutrustning ink. maskinbundet förbrukningsmaterial till Region Skåne.