344246-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Hudiksvalls kommun- olycksfallsförsäkring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hudiksvalls kommun- olycksfallsförsäkring
Beskrivning: Kommunolycksfallsförsäkring
Intern identifierare: 25/4
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: ..............
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000