344249-2024 - Resultat
Sverige – Uthyrning av industriella fordon med förare – Ramavtal Mark
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Mark
BeskrivningUpphandling av ramavtal avseende markarbeten.
Föregående meddelande072121-2023
Intern identifierareKS 2022_325-2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60182000 Uthyrning av industriella fordon med förare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000