2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för konsulttjänster - VVS-konsult och yttre VA-konsult
Beskrivning: Ramavtal för konsulttjänster - VVS-konsult och yttre VA-konsult
Intern identifierare: SN-2025-1013
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal för konsulttjänster - VVS-konsult och yttre VA-konsult