2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel och enklare förtäring
Beskrivning: Upphandlingen omfattar livsmedel och enklare förtäring från fysisk och digital livsmedelsbutik.
Intern identifierare: FK 2026/005342
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel, 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Livsmedel och enklare förtäring