2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitala röntgensensorer med tillhörande utrustning
Beskrivning: KI:s institution för odontologi och universitetstandvård (OFA) avser att upphandla ett (1) ramavtal för avrop av digitala röntgensensorer för intraorala bilder med integerering i befintligt röntgensystem samt med tillhörande utrustning.
Intern identifierare: 2-4518/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33111500 Tandröntgen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000