34439-2019 - ÄndringSverige-Helsingborg: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tvätta hos Helsingborgshem
Referensnummer: 18/35
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar tvätt av sopkärl, miljöhus, taktvätt samt fasadtvätt för Helsingborgshems fastighetsbestånd.