2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lågtemperaturfrysar med tillhörande service
Beskrivning: Ramavtal för lågtemperaturfrysar med tillbehör samt erforderlig service enligt krav i denna förfrågan.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127056:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 42513100 Frysutrustning