See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållning - Bjuvs kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser vinterväghållning kring vägar och gc-vägar under vintersäsong.
Intern identifierare: 23/452
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav som gäller för båda delområdena
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 - Bjuv
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 - Ekeby