See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snittblommor och krukväxter
Beskrivning: Ramavtalet omfattar behovet av snittblommor och krukväxter med tillbehör för Borås Stads verksamheter.
Intern identifierare: 2025-00029IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03121200 Snittblommor
Ytterligare klassificering (cpv): 03121000 Trädgårdsväxter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000