See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Hantverkstjänster - Ventilation, Örkelljunga kommun 2024
Beskrivning: Upphandlingen omfattar upphandling av hantverkstjänster, för utförande av uppdrag av varierande storlek. inom fackområdet Ventilation.
Intern identifierare: 23/441
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 42500000 Kyl- och ventilationsutrustning, 42510000 Värmeväxlare, luftkonditionerings- och kylutrustning samt filtreringsapparater, 42512000 Installationer för luftkonditionering, 42512300 Värme-, ventilations- och luftkonditioneringsenheter, 42520000 Ventilationsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Krav