Officiellt namn: Stockholms läns landsting Postadress: Box 22550 Ort: Stockholm Postnummer: SE-104 22 Land: Sverige Att: Lien Ha Mellerborg E-post:lien.ha-mellerborg@sll.se
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Upphandling av Medarbetaruppföljning.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Tjänster
Tjänstekategori: nr 11: Organisationskonsulttjänster [6] och därmed sammanhängande tjänster
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Stockholm.
Nuts-kodSE110 Stockholms län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Upphandling av Medarbetaruppföljning.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
79311300 Undersökningsanalys, 79300000 Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik, 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.