See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service, reparation och underhåll av köldmedieanläggningar
Beskrivning: Upphandlingen avser service, reparation och underhåll av köldmedieanläggningar för Ronneby kommun, Ronnebyhus AB, Ronneby Miljö & Teknik AB och AB Ronneby Industrifastigheter.
Intern identifierare: 24/58
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000