344681-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Sekvenseringsinstrument för storskalig sekvensering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSekvenseringsinstrument för storskalig sekvensering
BeskrivningUpphandling avser sekvenseringsinstrument för storskalig sekvensering.
Intern identifierare2023-O003124
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38400000 Instrument för kontroll av fysikaliska egenskaper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAdministrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (1)
BeskrivningSe upphandlingsunderlag
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelInformation till anbudsgivarens om hur Region Skåne hanterar personuppgifter vid upphandling (1)