2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopmaskin
Beskrivning: Sopmaskin till Gatuenheten.
Intern identifierare: UH25-026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144431 Sopmaskiner med suganordning
Ytterligare klassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften, 34144430 Gatsopningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000