34490-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Lastväxlarfordon till Norrhälsinge Räddningstjänst - Hudiksvall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastväxlarfordon till Norrhälsinge Räddningstjänst - Hudiksvall
BeskrivningNorrhälsinge räddningstjänst upphandlar en lastbil med kranväxlare.
Intern identifierare15226
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon, 34142100 Lastbilar med hissflak, 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLastväxlarfordon till Norrhälsinge Räddningstjänst - Hudiksvall