34499-2020 - ResultatSverige-Ludvika: Motorfordon
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Korttidshyra av fordon 2020
Referensnummer: GNU 2019/142
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Korttidshyra av bilar innefattande liten personbil, mellan personbil och mellan personbil kombi, minibuss för B-körkort.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
OMRÅDE 3 - GAGNEF
Del nr: 3
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34100000 Motorfordon, 34110000 Personbilar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
OMRÅDE 4 - LUDVIKA
Del nr: 4
OMRÅDE 5 - SÄTER
Del nr: 5
OMRÅDE 6 - HEDEMORA
Del nr: 6
OMRÅDE 7 - AVESTA
Del nr: 7