345008-2026 - Resultat
Sverige – Finansiella konsulttjänster – Kvalificerade ekonomikonsulter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKvalificerade ekonomikonsulter
BeskrivningRamavtalet omfattar kvalificerade ekonomikonsulter för att täcka temporära personalbehov inom främst följande befattningar: Business controllerchef Redovisningschef Reskontrachef Senior projektledare/specialist Business controller Financial controller Senior Redovisningsekonom Senior Projektcontroller Projektledare/specialist Redovisningsekonom Projektcontroller Uppdragens omfattning varierar i tid, men kan sträcka sig över en längre tidsperiod. Ramavtalet är ett avtal utan volymförpliktelser. Ramavtalet är att betrakta som ett komplement till den egna verksamhet.
Intern identifierare25/124
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79412000 Finansiella konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000