34501-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål – VA-produkter till Södertälje och Salem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVA-produkter till Södertälje och Salem
BeskrivningUpphandling av VA-produkter till beställare inom Telge-koncernen och Södertälje samt Salems kommun.
Intern identifierareTI 2023-1163
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44400000 Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningVA-produkter
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)