345028-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Minibioreactors for physiological characterization of microorganism
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMinibioreactors for physiological characterization of microorganism
BeskrivningLund University is issuing an invitation to tender for Minibioreactors for physiological characterization of microorganism.
Intern identifierareV 2026/1157
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMinibioreactors for physiological characterization of microorganism