345043-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Ramavtal för hantverkstjänster - Golv
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för hantverkstjänster - Golv
BeskrivningLerums kommun bjuder in leverantörer att lämna anbud avseende Ramavtal för hantverkstjänster - Golv. Uppdragen omfattar underhålls- och reparationsarbeten samt mindre avgränsande projekt inom beställarens fastighetsbestånd.
Intern identifierareSBN24.53
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45432100 Golvläggning och beläggning, 45432110 Golvläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000