2. Förfarande
Förfarande
Titel: Strategiska kommunikationstjänster
Beskrivning: Denna upphandling avser konsulttjänster inom området strategiska kommunikationstjänster inklusive tjänster kopplade till eventproduktion.
Intern identifierare: 539-2025/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Strategiska kommunikationstjänster