345086-2025 - Resultat
Sverige – Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter – Mötes och paus möbler till hela Kriminalvården
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mötes och paus möbler till hela Kriminalvården
Beskrivning: Kriminalvården vill ha ett sammanhållet och likvärdigt utbud av möbler inom hela organisationen. Kravspecifikationen gäller rekreationsytor för personal samt besöksmiljöer.
Intern identifierare: 2025-4317
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: se ffu.
Intern identifierare: -2025-4317-00
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde Möte och paus
Intern identifierare: -2025-4317-000