345128-2026 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Produktförsörjning - Kommunikationsnät
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProduktförsörjning - Kommunikationsnät
BeskrivningUpphandling av produkter för kommunikationsnätet. Se vidare vad som framgår av upphandlingsdokumenten. Välkommen med ert intresse!
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113750:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72700000 Datanätstjänster, 72300000 Datatjänster, 72400000 Internettjänster