345167-2022 - ÄndringSverige-Arlöv: Larmövervakningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetsskapande tjänster för Burlövs kommuns särskilda boende och gruppboende
Referensnummer: 22/13
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser hyra av trygghetsskapande digitala tjänster med helhetslösning, drift, underhåll och support för särskilda boendena: Harakärrsgården, Boklunden, Svenshög samt gruppboende Ugglan i Burlövs kommun.