345168-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Säkerhetstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster inom krisberedskap och civilt försvar
Referensnummer: SF 2021/417
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Konsulttjänster inom krisberedskap och civilt försvar.