2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling ramavtal-Leverans av extern kolkälla, metanol
Beskrivning: Upphandling ramavtal - leverans av extern kolkälla, metanol
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24322210 Metanol
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001