345238-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Sakkunniga till revisorerna i Arvidsjaurs kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSakkunniga till revisorerna i Arvidsjaurs kommun
BeskrivningSakkunniga till revisorerna i Arvidsjaurs Kommun. Uppdraget avser sakkunniga till revisorerna i Arvidsjaur kommun för granskning av styrelse, nämnder och fullmäktigeberedningar, samt sakkunniga till lekmannarevisorerna för granskning av kommunens bolag.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126807:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision, 79212100 Finansiell revision, 79212200 Internrevision, 79212000 Revision