2. Förfarande
Förfarande
Titel: Glass
Beskrivning: Upphandling gällande styckglass till Malmö stads verksamheter som har behov av denna typ av glass. T ex caféer, bad, fritidsgårdar, restauranger, äldreboenden etc
Intern identifierare: STK-2025-372
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15555000 Glass och liknande produkter, 15555100 Glass
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandling gällande styckeglass till Malmö stads verksamheter som har behov av denna typ av glass. T ex caféer, bad, fritidsgårdar, restauranger, äldreboenden etc
Intern identifierare: Glass