345355-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Försäkringsupphandling Fastighetsförsäkring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringsupphandling Fastighetsförsäkring
Beskrivning: Upphandling av försäkringar gällande egendomsförsäkringar och ansvarsförsäkringar.
Intern identifierare: 25/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000