2. Förfarande
Förfarande
Titel: Läkemedel på rekvisition 2025 SLL450 - sevofluran
Beskrivning: Upphandling av sevofluran (inkl. tillhandahållande av förgasare) till Region Stockholm
Intern identifierare: FSN 2024-0408
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000