3455-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Söderhamn: TV-utrustning och audiovisuell utrustning
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AV - produkter
Referensnummer: 7059
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Audio- och Videoprodukter för olika typer av konferensrum med tillhörande tjänster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 10 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för alla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen