345543-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Markskötsel – Markskötsel inklusive snöröjning område B
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMarkskötsel inklusive snöröjning område B
BeskrivningUpphandling av entreprenör som ska sköta markskötsel om snöröjning
Intern identifierareUPVH2025:7
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
Ytterligare klassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMarkskötsel inklusive snöröjning område B