2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hedersbelöningsgåva Pärlcollier
Beskrivning: Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling och omfattar Hederbelöningsgåva i form av pärlcollier.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18500000 Smycken, klockor o. d.
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128615:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 18513100 Pärlor, 18513200 Guldsmide