2. Förfarande
Förfarande
Titel: Banktjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser banktjänster för Tyresö kommun.
Föregående meddelande: 544830-2020
Intern identifierare: 2020/KSUH 0063
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000