345717-2024 - Resultat
Sverige – Utbildningstjänster – Chefs-, grupp- och ledningsgrupputveckling, förändringsledning samt chefscoaching
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelChefs-, grupp- och ledningsgrupputveckling, förändringsledning samt chefscoaching
BeskrivningLeverantörens uppdrag syftar till att stärka de förmågor som krävs i de tre rollerna som chef inom polismyndigheten och omfattar följande områden: • Chefsutveckling • Grupputveckling • Ledningsgrupputveckling • Förändringsledning • Chefscoaching Anbud kan läggas på ett (1) eller flera områden. Polismyndigheten avser att ingå avtal med en (1) Leverantör per område.
Intern identifierareA649.895/2021
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster, 79632000 Utbildning av personal, 79633000 Personalutveckling, 80511000 Personalutbildning, 80532000 Chefsutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareChefs-, grupp- och ledningsgrupputveckling, förändringsledning samt chefscoaching