Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AV-utrustning
Referensnummer: 0208-17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 38652100 Projektorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser AV-utrustning för beställning och leverans/installation till Karlstads kommun under en avtalsperiod på 2 år med möjlighet till förlängning 1 + 1 år.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38652100 Projektorer, 32321200 Audiovisuell utrustning, 30195200 Elektroniska (interaktiva) skrivtavlor och tillbehör
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen