345784-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälsovårdstjänster – Skolpsykologtjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkolpsykologtjänster
BeskrivningLerums kommun upphandlar ett ramavtal gällande skolpsykologtjänster.
Intern identifierareUN23.141
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelRamavtal för skolpsykologtjänster